Koncert

JAN SMIGMATOR & BIG BAND

MURPHYHO ZÁKON TOUR 2022 koupit vstupenku

Vstupné: 490, 460, 430 Kč

Swingový zpěvák Jan Smigmator vyráží v doprovodu svého vlastního big bandu na turné k albu Murphyho zákon (Supraphon 2020).

Třináct špičkových jazzmanů (ve složení piano, kontrabas, kytara, bicí, Hammondky, čtyři saxofony, dvě trubky a dva trombony) hraje repertoár vycházející ze swingových tradic, hitů Franka Sinatry a odkazu legendárních big bandů. To vše s velmi současným pohledem na věc, mladistvou energií, dravostí a nádechem pop music.

Hlavním pilířem koncertní show jsou písně z alba Murphyho zákon, které by se daly klidně označit jako swing 21. století. Ostatně jak říká televizní režisér Michael Čech: “Swing v podání Jana Smigmatora rozhodně není stará hudba”.

Nové české texty napsali zpěvákovi na tělo V. Kopta, E. Kočičková, nebo J. Nečas a pod několika songy je jako autor podepsán i sám Smigmator. S hudebním skladatelem S. F. Smolou napsal písně Piano story, Dopisy z nebe a Můj čaroděj, kterými navázal na společnou tvorbu z alb předchozích. Jako producent, aranžér a umělecký supervizor se na celém projektu podílí špičkový pop-jazzový klavírista Jan Steinsdörfer (Ewa Farna, Chinaski ad.).

UFFO ** 19:00 hodin ** vstupné 490, 460, 430 Kč ** předprodej vstupenek od 21. 2.

 

čt

05. 5. 2022

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme