Vstupné: 590 Kč

(AUS)

Lidé. Těla. Akrobaté. Špička nového cirku opět v Trutnově! Deset akrobatů z celosvětově oceňovaného souboru CIRCA nás vezme na strhující cestu objevování prostřednictvím akrobacie. Co dnes znamená být člověkem? A tvoří naše těla, vztahy a touhy součást onoho celku, kterým jsme?

Při zkoumání fyzických limitů svých těl jsou akrobaté tlačeni do extrémů a ptají se: „Co vše ještě jako lidé můžeme přijmout? Jakou váhu uneseme? Komu můžeme věřit, že nám pomůže? Jak velkou fyzickou a emocionální sílu potřebujeme k překonání a těžkostí?“

Jednoduchá a nic nezahalující scéna ukazuje paradoxní křehkost týmu vysoce profesionálních akrobatů. S neuvěřitelnou silou a integritou propojují hladce každý trik s dalším ve vzrušujícím a dechberoucím výkonu. Jen na letmý okamžik můžeme zahlédnout jejich lidskost, potřebnou fyzickou sílu však nalézají pouze ve vlastním těle a touto show s námi oslaví radost z bytí člověkem.

Premiéra: Sydney, Austrálie – leden 2017

Vytvořil: Yaron Lifschitz společně se souborem Circa
Režie: Yaron Lifschitz
Technický vedoucí: Jason Organ
Kostýmy: Libby McDonnell

Circa si váží pomoci australské vlády prostřednictvím Australské rady, jejího finančního a poradního orgánu pro umění a vlády Queenslandu prostřednictvím Arts Queensland.

Délka představení: 70 min

sobota 4. 6. ** UFFO ** 21:00 **vstupné 590 Kč ** předprodej vstupenek od 9. 5

so

04. 6. 2022

21:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme