Divadlo a hudba

GADŽOVÉ JDOU DO NEBE

Divadlo Husa na provázku, Brno koupit vstupenku

Vstupné: 420, 390, 360 Kč

Že nemáte předsudky? Že nevidíte černobíle? Vydejte se na česko-romskou expedici pod vlastní šedou kůru mozkovou! Do vývojově starších držav takzvaného hadího a savčího mozku, jimž jde o jediné: o přežití. Pečlivě sestavený česko-romský tým performerů o česko-romském soužití. O předsudcích na obou stranách pomlčky. O (ne)možnostech jejich korekce. S humorem i bez něj. V netradičně rozvrženém, barově ztemnělém sále a s živou hudbou. Za časů sílící xenofobie a rasismu, v nichž si i nejvyšší savčí mozek státu dovolí vypustit lež, že 90 % Romů nepracuje. Kolektivně autorská inscenace se vším všudy. A kolik vtipů o gadžích znáte vy?

Režie: Jiří Havelka. Hrají: Dalibor Buš, Dušan Hřebíček, Pavlína Matiová, Kristina Richterová, Dominik Teleky, Daviš Tišer, Tereza Volánková basa – Jan Polyák, klávesy – Ladislav Richter, bicí – Roman López, kytara – Simon Šváby.

neděle 12. 6.  ** UFFO ** 19:00 ** předplatitelé vstup na abonentky DH, ostatní - vstupné 420, 390, 360 Kč ** předprodej vstupenek od 16. 5.

 

 

ne

12. 6. 2022

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme