Koncert

FLAMENGO REUNION SESSION

50 let alba Kuře v hodinkách koupit vstupenku

Vstupné: 330, 300, 270 Kč

V roce 2022 uplyne neuvěřitelných 50 let od vydání jedné z nejvýznamnější desek československé rockové historie Kuře v hodinkách. Toto půlstoleté výročí oslaví „Kuře“ spolu se svojí kapelou Flamengo, jejíž současná sestava nese název FLAMENGO reunion session a opírá se o dvojici původních členů Flamenga, Pavla Fořta (kytara) a Vladimíra „Gumu“ Kulhánka (baskytara), kteří oba pamatují zlatou éru Flamenga. Doplňuje je Jan Holeček (Hammond B3, zpěv), Jiří „Zelí“ Zelenka (bicí, vokály) a Vladimír Boryš Secký (saxofon a příčná flétna). 

FLAMENGO reunion session navazuje na období let 1970 - 1972, kdy za mikrofonem zněl hlas Ivana Khunta a následně také Vladimíra Mišíka. Program nesoucí název Kuře v hodinkách slaví 50 let se bude opírat především o zmíněnou desku. Kapela při této příležitosti zahraje Kuře v hodinkách v celé své kráse. Za všechny skladby z desky jmenujme například kultovní Rám příštích obrazů, Já a dým, Doky vlaky, hlad a boty nebo Stále dál.

V prvním setu si kapela připomene období před „Kuřetem“ a tak se příznivci starého bigbítu mohou těšit na pecky jako Too Much Love Is Bad Thing, Každou chvíli či Týden v elektrickém městě, chybět nebudou ani kultovní covery, které Flamengo v daném období hrálo. Jde například o Evil Woman nebo Oye Como Va.

FLAMENGO reunion session tak návštěvníkům vystoupení slibuje jedinečný, autentický a hlavně originální zážitek legendárního FLAMENGA s jeho původními členy a původním repertoárem.

pátek 21. 10. ** UFFO ** 19:00 ** vstupné 330, 300, 270 Kč ** předprodej vstupenek od 27. 6.

21. 10. 2022

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme