Nové divadlo

NEBESA

Losers Cirque Company koupit vstupenku

Vstupné: 540, 490, 450 Kč

Dechberoucí akrobatické triky, působivé taneční výkony, živá rajská hudba, která se dotkne vašich srdcí, a strhující příběh o lásce tak intenzivní, že naruší zajetý pozemský i nebeský řád. Losers Cirque Company pro svůj nový projekt spojili síly s věhlasnou taneční skupinou 420PEOPLE a pěveckým sborem Maranatha Gospel Choir. Výsledkem je svěží, dosud nerealizovaná forma originálního akrobatického muzikálu.

Strážní andělé mají náročnou práci. Každý den dostávají na starost jednoho smrtelníka, kterého drobnými či většími zásahy chrání před tím, aby si ublížil. Kdo smrtelníky andělům přiděluje, to ví jen Bůh. Jednomu z andělů jsou rigidní nebeská pravidla příliš těsná. Pekelně ho štve systém, který mu nedovoluje lidem skutečně pomoct, ale jen hasit jejich banální problémy. Poté, co se do jednoho „obyčejného člověka“ zamiluje, je připraven klidně i rozpoutat v nebi revoluci.

V roli „šéfa“ nebeského korporátu se představí Jiří Korn v alternaci s Petrem Jeništou.

pondělí 10. 10. ** UFFO ** 19:00 ** předplatitelé vstup na abonentky ND, ostatní - vstupné 540, 490, 450 Kč ** předprodej vstupenek od 12. 9.

po

10. 10. 2022

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme