Činoherní divadlo A

50 ODSTÍNŮ!

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha koupit vstupenku

Vstupné: 690, 640, 590 Kč

Více: https://divadlorb.cz/repertoar/50-odstinu/

S politováním vám musíme oznámit, že dnešní představení 50 odstínů! se přesouvá na rok 2023. Hlavní ženskou postavu a bohužel i její alternaci postihla nemoc. Omlouváme se vám jménem naším a zároveň i jménem Divadla Radka Brzobohatého a jeho ředitelkou Romanou Goščíkovou.
Vaše vstupenky/ abonentky samozřejmě budou platit i na náhradní termín, ponechte si je tedy u sebe. Termín bude upřesněn na našem webu, facebooku a v tištěných materiálech.


 

Variace na román Padesát odstínů šedi

Česká premiéra muzikálové parodie z newyorské Broadwaye s živou hudbou. Chcete uniknout z nudného života plného stereotypů ve všech oblastech, zažít něco výjimečného, neobvyklého? Začtěte se do románu a nechte se vést… O tom, že realita může být naprosto jiná než představy, se přesvědčí nejen Anastasie, ale i členky čtenářského klubu, k nimž se dostala ta magická kniha - román Padesát odstínů šedi …
Přemysl Pálek získal za ztvárnění hlavní role širší nominaci na Cenu Thálie 2020.

Autoři textů a hudby: Amanda B. Davis, Albert Samuels, Joseph Shelton, Ashley Ward, Dan Wessels. Překlad: Adam Novák. Režie: Lukáš Burian. Hudební nastudování: Matěj Voda, Petra Škorpíková. Choreografie: Linda Fikar Stránská, Andrea Straková. Scéna, kostýmy: Aleš Valášek, Lucie Herejtová. Hrají: Přemysl Pálek, Charlotte Doubravová/Kateřina Bohatová, Kateřina Pechová/Kateřina Kráľovská Steinerová, Romana Goščíková/Michaela Zemánková, Vanda Károlyi, Miroslav Hrabě/Ondřej Černý, Eliška Kenclová/Markéta Šandová, Jan Fanta/Jakub Sedláček, Jiří Waňka. Hudební spolupráce: Matěj Voda/Stanislav Poslušný, Ladislav Beneš/Šimon Martínek/Jiří Chmela, Ondřej Podhajský/Radim Genčev, Jakub Koláček/Ondřej Jelínek.

úterý 20. 12. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky ČDA, ostatní - vstupné 690, 640, 590 Kč ** předprodej vstupenek od 21. 11.

 

út

20. 12. 2022

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme