G PLES 2023

Pořadatel: B&C catering s.r.o. koupit vstupenku

Vstupné: 520 Kč přízemí, 480 Kč balkón

Více: https://www.youtube.com/watch?v=2mQdtiQpNK8

Po dvouleté pauze je to opět tu! B&C catering Vás srdečně zve na druhý ročník netradičního pojetí plesu doplněného o gastronomický zážitek. G ples nabídne nejen skvělý společenský večer, ale také širokou a neobvyklou nabídku pokrmů a nápojů. Večer bude přímo nabitý zajímavým programem, kterým Vás provede moderátor Ladislav Vaško. Těšit se můžeme na břišní tanečnici Shanelah, saxofonistu Johnyho Saxe, zábavné tance a soutěže, bohatou tombolu a mnoho dalšího. První ročník se velmi povedl, a proto se těšíme na další večer plný chutí a zábavy, který bude ještě lepší! K tanci zahraje hradecká kapela JAZZ POLICE, která kombinuje jazzový repertoár s populární a taneční hudbou.

Jaké pokrmy a nápoje si G ples letos připravil? Hmyzí gastronomie, rybí speciality, indická kuchyně, rolovaná zmrzlina, koktejlový bar, prémiové rumy, moravská a francouzská vína, domácí palačinky a vafle, vege food a také menu od Bistro v krabici:
• Pulled burger - trhaná vepřová plec, maková brioška, red coleslaw, strouhaný čedar, cibulové chutney • Pomalu pečený roastbeef, mayo z pečeného česneku, smažená rukola, bagetka, brusinky • Hovězí krk na portském víně, bramborovo dýňové pyré, zeleninové chipsy, pažitka • Variace grilovaného sýra Halloumi, domácí hruškové chutney s rozmarýnem, bagetka

sobota 21. 1. ** UFFO ** 19:30 hodin ** vstupné 520 Kč (přízemí), 480 Kč (balkón) ** předprodej vstupenek od 23. 11.

 

 

so

21. 1. 2023

19:30 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme