Akce pro děti

ČARODĚJNICE

Téma: Čarodějný zvěřinec koupit vstupenku

Opět se nám přiblížil svátek všech čarodějnic, čarodějů a kouzelníků. A co by byla správná čarodějnice bez čarodějného zvířete! Ano, letošní oslava svátku čarodějnic bude věnována právě jim. Pavoukům, netopýrům, drakům a jiné to havěti čarodějné.
Společenské centrum UFFO a Středisko volného času Trutnov pro vás opět připravilo podvečer a večer plný čarodějného veselí s čarodějnými tvory.
Nebudou chybět stanoviště se zvířecími úkoly, minidiskotéka DJ Pepsona, slavnostní zapálení vatry s čarodějnicí, občerstvení s možností opékání špekáčků a také budeme rádi, když budete mít chuť dorazit v čarodějnických kostýmech, jelikož během večera budou oceněni ti s nejhezčím kostýmem či maskou. A pokud budete mít i čarodějné zvířátko, vezměte ho s sebou, třeba vám napomůže získat nějakou pěknou cenu.

Pořadatel: UFFO, SVČ Trutnov a SDH Trutnov - Horní Staré Město

pátek 28. 4. ** areál SVČ ** slavnostní zahájení a otevření stanovišť Čarodějného zvěřince v 17:30 hodin ** uzavření stanovišť v 19:30 hodin ** zapálení vatry v 19:45 hodin ** předpokládaný konec akce ve 21:00 hodin ** bez vstupného ** za nezletilé zodpovídají rodiče

28. 4. 2023

17:30 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme