Zábavný pořad

CAVEMAN

NA OBRANU PRAČLOVĚKA! koupit vstupenku

Vstupné: 490, 450, 390 Kč

Více: https://www.caveman.cz/

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.
Cavemanovi „ušil šaty na míru“ David Kraus - složil scénickou hudbu postavenou na hlase, tzn. žádné nástroje ani bicí. Všechny efekty včetně rytmu vychází ze zvuků vydávaných člověkem, ostatně o tom se budete moci přesvědčit.

Režie: Patrik Hartl
Hudba: David Kraus
Hraje: Jan Holík

čtvrtek 6. 4. ** UFFO ** 19:00 hodin ** vstupné 490, 450, 390 Kč ** předprodej vstupenek od 6. 3. ** max. počet vstupenek na osobu 8 ks


O představení a autorovi

"Obhajoba jeskynního muže", kterou napsal a na jevišti sám uvádí Rob Becker, představuje humorné přemýšlení o rozdílech mezi muži a ženami a o tom, jak tyto rozdíly vyvolávají často nedorozumění. Představení pro jednoho herce zaplňuje do posledního místa hlediště mnoha divadel v USA i v Kanadě.

"Obhajoba jeskynního muže" byla poprvé uvedena na Broadwayi v divadle Helen Hayes 26. března 1995 a po svém 399. uvedení 17. července 1996 se dočkala zápisu do divadelních kronik, když překonala hry "Search For Intelligent Life in the Universe" (Hledání inteligentního života ve vesmíru) Lily Tomlinové a "The World According to Me" (Svět podle mě) Jackie Masonové. Tehdy se "Obhajoba jeskynního muže" stala nejdéle hraným představením jednoho herce v historii Broadwaye.

Na paměť této události vyhlásil starosta New York City Rudolph Gulliani 18. červenec 1996 v New York City "Dnem jeskynního muže" a přejmenoval 44. Západní ulici na ulici "Jeskynního muže" (Caveman Way). Představení mělo více než 700 repríz a potom se vydalo na turné po USA.

Představení "Rob Becker's Defending the Caveman" bylo poprvé uvedeno v roce 1991 a v USA je viděly více než 2 miliony lidí. Než se představení dostalo na Broadway, vyprodávalo dlouhou dobu divadla v San Franciscu, Dallasu, Washingtonu, Philadelphii a Chicagu. Caveman si vydobyl úspěch také v Londýně, Jihoafrické republice a na Islandu a později i v mnoha dalších státech. Rob Becker napsal text během let 1988 - 1991, kdy studoval antropologii, prehistorii, psychologii, sociologii a mytologii.
Rob Becker se narodil v San José v Kalifornii a začal hrát v roce 1981 v Bay Ares. V roce 1989 se objevil v pořadu Late Night (Pozdní večer) s Davidem Lettermanem a od té doby je častým hostem v celostátních televizních a rozhlasových programech, například Good Morning, America (Dobré ráno, Ameriko), The Today Show (Dnešní show), The Charles Grodin Show, CNN, v pořadech "Weekend Edition" (Víkendové vydání), "Talk of the Nation" (O čem se mluví) a "Wha'd Ya Know" (Co víte) s Michaelem Feldmanem na NPR. V červenci 1997 se Becker objevil v pořadu "Oprah Winfrey Show".
Rob je 17 let ženatý a s manželkou Erin mají tři děti - Callaghan, McKenna a Tierney. Nejsou-li právě na turné, žijí v malém městě v severní Kalifornii.

čt

06. 4. 2023

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme