Činoherní divadlo B

BECKHAM

Studio DVA divadlo, Praha koupit vstupenku

Vstupné: 690, 640, 590 Kč

Více: https://www.studiodva.cz/repertoar/beckham/

Z důvodu nemoci bohužel musíme nedělní představení BECKHAM v rámci předplatitelské skupiny Činoherní divadlo B zrušit. V tuto chvíli se pro vás snažíme najít plnohodnotnou náhradu na co nejbližší možný termín, a tak o své představení nebudete ochuzeni. Jakmile budeme mít nějaké nové zprávy, budeme vás ihned informovat. Vaše vstupenky budou platné i na náhradní představení. Pokud by vám však nový termín nevyhovoval, vstupenky bude možné vrátit na Inforecepci UFFO, u zakoupených vstupenek on-line budou peníze navráceny zpět na váš bankovní účet. Děkujeme za pochopení.


Komedie ze světa bulváru

Co se vlastně stalo mezi fotbalovou hvězdou Davidem Beckhamem a jeho sekretářkou Rebekou Loos na podzim roku 2004? Byl to jen nevinný flirt? Možná. Jenže Max Clifford, šedá eminence britského bulváru, se rozhodne z toho udělat skandál století a udržet jej na titulních stránkách světového tisku dlouhé týdny. Vášnivý podvodník, který stál za největšími skandály naší doby, přes třicet let cynicky žongloval s intimními informacemi ze života světových celebrit. Jedněm pomohl k vzestupu a slávě, druhým do vězení. Co žene kupředu člověka, kterému není nic svaté?

Autor a režie: Petr Zelenka
Dramaturgie: Olga Šubrtová
Scéna: Nikola Tempír
Kostýmy: Michaela Horáčková Hořejší
Asistentka režie, produkce: Eliška Zemánková
Světlo: Petr Olša/Lukáš Pondělíček
Zvuk: Martin Sochůrek/Tomáš Novotný
Inspice: Eliška Zemánková/Lenka Šedivá
Garderoba: Radka Faltusová/Veronika Zemánková
Rekvizity: Lucie Kumbárová/Lenka Šedivá
Technika: Jiří Procházka a spol.
Projekce: František Pecháček
Grafická spolupráce: Lucie Pangrácová
Výroba scény: Jaromír Vlček, At. 5D s. r. o., Scenografie s. r. o.
Producent: Michal Hrubý
Hrají: Jaroslav Plesl, Elizaveta Maximová, Miroslav Hanuš/Roman Štabrňák, Kryštof Hádek, Lucie Pernetová, Bohumil Klepl/Jiří Ployhar, Zuzana Stavná, Radim Madeja/Petr Pěknic, Petra Kosková, Jiří Procházka/Daniel Šantavý

neděle 11. 6. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky ČDB, ostatní - vstupné 690, 640, 590 Kč ** předprodej vstupenek od 15. 5.

ne

11. 6. 2023

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme