Vstupné: 250 Kč

Muzikál pro děti Teta Květa a kamarádi vyráží na podzimní turné po Česku. Slibují tanec, zpěv a legraci!

Muzikálové představení pro děti Teta Květa a kamarádi, jehož autorem je známý scénárista a producent Lešek Wronka, v rámci svého podzimního turné zavítá do všech koutů republiky. Českem se rozezní představení s populárními písničkami z tvůrčí dílny TV Pro děti, které nabídne zábavný a edukativní program celé rodině. V Praze je možné muzikál vidět pravidelně na prknech Malé scény Hudebního divadla Karlín a v létě pouze dvakrát – exkluzivně na Občanské plovárně.
Příběh Tety Květy, která je po odchodu oblíbené muzikálové dvojice Fidlíka a Violenky doma osamocená, nabírá po návštěvě Víly Chytrolínky na obrátkách. Ta za Tetou Květou pošle spoustu nových kamarádů, takže se u ní rázem dveře netrhnou. Příběh je tak plný pohádkových postaviček jako jsou Méďa Koumák, Kočka Fintilka, Mýval Gurmán nebo Opička Cvička, s nimiž Teta Květa zažívá mnohá dobrodružství.
„Představení je plné hudby, tance a hlavně legrace. Přijďte se podívat, zazpívat si a zatančit s námi!“ Zve děti a rodiče Magdalena Wronková, představitelka Tety Květy.

Pořadatel: Universal Music s.r.o.

Předprodej vstupenek: https://www.united-tickets.cz/teta-kveta-a-kamaradi-1#/

neděle 17. 9. ** Národní dům ** 15:00 hodin ** vstupné 250 Kč ** předprodej vstupenek nezajišťuje UFFO

Teta Kveta Kamaradi

ne

17. 9. 2023

15:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme