Divadelní představení

BECKHAM

koupit vstupenku

Vstupné: 690, 640, 590 Kč

Více: https://www.studiodva.cz/repertoar/beckham/

Vážení divadelní přátelé,
je nám to moc líto, ale dostali jsme zprávu od Studia DVA, které mělo dnes v Uffu sehrát představení BECKHAM, že mají problémy s kamionem a nejsou schopni garantovat odehrání představení. To se dnes tedy bohužel neuskuteční. V nejbližší době vám sdělíme náhradní termín.

Děkujeme za pochopení
Komedie ze světa bulváru

Co se vlastně stalo mezi fotbalovou hvězdou Davidem Beckhamem a jeho sekretářkou Rebekou Loos na podzim roku 2004? Byl to jen nevinný flirt? Možná. Jenže Max Clifford, šedá eminence britského bulváru, se rozhodne z toho udělat skandál století a udržet jej na titulních stránkách světového tisku dlouhé týdny. Vášnivý podvodník, který stál za největšími skandály naší doby, přes třicet let cynicky žongloval s intimními informacemi ze života světových celebrit. Jedněm pomohl k vzestupu a slávě, druhým do vězení. Co žene kupředu člověka, kterému není nic svaté?

Studio DVA divadlo, Praha
Autor a režie: Petr Zelenka
Dramaturgie: Olga Šubrtová
Scéna: Nikola Tempír
Kostýmy: Michaela Horáčková Hořejší
Asistentka režie, produkce: Eliška Zemánková
Světlo: Petr Olša/Lukáš Pondělíček
Zvuk: Martin Sochůrek/Tomáš Novotný
Inspice: Eliška Zemánková/Lenka Šedivá
Garderoba: Radka Faltusová/Veronika Zemánková
Rekvizity: Lucie Kumbárová/Lenka Šedivá
Technika: Jiří Procházka a spol.
Projekce: František Pecháček
Grafická spolupráce: Lucie Pangrácová
Výroba scény: Jaromír Vlček, At. 5D s. r. o., Scenografie s. r. o.
Producent: Michal Hrubý
Hrají: Jaroslav Plesl, Elizaveta Maximová, Miroslav Hanuš/Roman Štabrňák, Kryštof Hádek, Lucie Pernetová, Bohumil Klepl/Jiří Ployhar, Zuzana Stavná, Radim Madeja/Petr Pěknic, Petra Kosková, Jiří Procházka/Daniel Šantavý

neděle 29. 10. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky ČDB 2022/2023, ostatní - vstupné 690, 640, 590 Kč ** předprodej vstupenek od 25. 9. ** vstupenky zakoupené na původní termín 11. 6. zůstávají v platnosti! (náhradní termín představení, které se mělo konat v předchozí divadelní sezóně!)

ne

29. 10. 2023

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme