Vstupné: 300 Kč

Více: http://undergroundcomedy.cz/

Bohužel došlo ke změně účinkujících - místo Adama Balažoviče a Terezy Bonaventurové vystoupí Martin Filippi a Jiří Charvát.
Za případné nepříjemnosti se tímto omlouváme.

Jejich stand-up vystoupení znáte z Comedy Clubu, znáte je z pořadu na Stream.cz, a teď jedou znovu za vámi do Trutnova! Podstrojí vám pořádnou porci humoru, který je občas jemný jak dětská prdýlka, jindy nabroušený jako břitva v Barber Shopu. Ultimátní dvouhodinová show plná humoru, který vás nenechá v klidu. Témata, o kterých se nemluví. Bude to zase stand-up vostrý, chvílemi sprostý.
Přístupno od 15 let!

Účinkují: Nikola Džokič, Martin Filippi a Jiří Charvát

středa 25. 10. ** UFFO ** 19:00 hodin ** vstupné 300 Kč ** předprodej vstupenek od 11. 9.


Nikola Džokič - váš oblíbený Srb, nikdy kladivo. Barový myslitel, playboy v důchodu a notorický sběrač průserů. Jeho stand-upy jsou přesné a jemné jako dobře vychlazená rakije. Nebo rána nožem.

Martin Filippi - má italské příjmení, německý účes ale je Čech jako poleno. Má rád slovní hříčky, kvůli kterým se v jeho vystoupení moc pravdivých věcí nevyskytuje. Mluví o životě, ale ne o svém. O úspěchu, ale ne o svém. O vlasech... O to divnější to pak je, když se něco soukromého rozhodne zařadit. Doufá, že je vtipnější než umělá inteligence.

Jiří Charvát - vykouřil halucinogenní žábu a zjistil, že neexistuje. Jeho humor ocení zejména ti, kdo měli tu smůlu, že v téhle inkarnaci vyfasovali jako avatara nahatou opici.

2023 10 25 Trutnov Insta2

 

st

25. 10. 2023

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme