Nové divadlo

LOOP - KRUH

Losers Cirque Company koupit vstupenku

Vstupné: 590, 540, 490 Kč

Více: https://www.loserscirque.cz/inscenace/loop

Vracíme se. Padáme do stereotypů, životních smyček, které jsou součástí našeho systému. Opravdu se historie opakuje? Je opakování matkou moudrosti? Jak z toho ven a má to cenu? Zase? Znovu? Vracíme se. Padáme do stereotypů, životních smyček, které jsou součástí našeho systému.
Nová multimediální taneční show, ve které se pětice tanečníků pokouší tyto smyčky zobrazit tak, jak jste je doposud možná neměli možnost zachytit.
Téma vyšlo z pozorování cyklů, které všichni zažíváme. Opakování najdete v konverzaci mezi lidmi i ve vašich ranních a večerních zvyklostech. Celý váš život od narození až po smrt je smyčka, která vás umí překvapit, ačkoliv je tak jasná.
Rutinní činnosti vás nerozvíjí, protože se při nich neučíte nic nového. Přitom překračování vaší komfortní zóny může být tak dobrodružné. Zároveň ale i stresující, a proto většina z nás v určité fázi života rutinu preferuje. Která možnost je tedy tou správnou? A existuje vůbec něco jako dobrá a špatná volba?
Nahlédněte s Lůzry do nitra lidské identity a její tendence opakovat se v bytí.
Vhodné pro diváky od 12 let.

Youtube

úterý 23. 1. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky ND, ostatní - vstupné 590, 540, 490 Kč ** předprodej vstupenek od 11. 12.

út

23. 1. 2024

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme