Rodinné UFFOkousky

SNÍLEK

FysioART koupit vstupenku

Vstupné: 120 Kč, děti do 4 let 100 Kč

Více: https://www.fysioart.cz/snilek/

Zdáš se mi? Nebo si tě představuji jen já? Jsi opravdu, nebo jen jako? Vysněný kamarád, nebo polštář, na kterém se mi zdají sny?

Představení, ve kterém promlouvá gesto a tanec, animované koláže vytvořené spojením kresby a rostlin, je určeno nejmenším divákům, kteří z měkkého pohodlí sledují putování krátkými příběhy či se do něj dokonce zapojují. Ruce i nohy se stanou rozpustilými kamarády, jenž se chtějí protančit až na samý okraj postýlky, nebo dokonce světa. Na cestičkách, lákajících ke hře a spoluúčasti, se potkáme s kapkami deště, notičkami, zvířátky a květinami, až se společně ocitneme na rozkvetlé louce.

Navštívili jste někdy domov šneka? A jak rychle stékají dešťové kapičky? Kolik teček stačí na přechod bílého listu papíru? Umíte chytit polštář a v něm najít svůj sen?

Inscenace šetrně probouzí všechny smysly, otevírá prostor ke hře a spolupráci, zejména pak má divák možnost prožít intenzivní haptickou zkušenost díky desítkám polštářků a zvukové lázně od ticha po jižansky temperamentní hudbu. Cesta vede od pantomimy přes fyzicko-objektový dialog po radost z tance.

Představení je určené dětem od 10 měsíců do 4 let.

Autor, režie, výprava: Hana Strejčková
Choreografie: Daniela Kolková, Michaela Stará
Animace: Anna Vitvarová
Hudba: Ivan Paisrt Jr.
Světlo: Tomáš Strejček
Hraje: Michaela Stará

neděle 3. 3. ** UFFO ** 15:00 a 16:30 hodin ** vstupné 120 Kč, děti do 4 let 100 Kč ** předprodej vstupenek od 5. 2.

 

ne

03. 3. 2024

15:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme