Činoherní divadlo B

VY NEJSTE ŽENA, PANE!

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha koupit vstupenku

Vstupné: 590, 540, 490 Kč

Více: https://divadlorb.cz/repertoar/vy-nejste-zena-pane/

Nekorektní hudební komedie

Když si vybíráme partnera, máme právo zvolit si i jeho pohlaví? Komedie zpracovává aktuální společenské téma dovedené do absurdity - nebo možná už ani ne? Autor vtipným způsobem poukazuje na to, co se může stát, když se z tak intimních věcí, jako je sexualita a láska, stane nástroj moci. Jak sám říká, některé scénáře píše na zakázku, ale v tomto případě měl nutkání vyjádřit se k soudobému trendu hyperkorektnosti.

Dva cizí lidé, co se potřebovali jen přitulit, si domluvili vášnivé rande na anonymní seznamce. Kdyby jen tušili, že jsou oba muži a že se jejich dlouho očekávaná schůzka zvrtne v něco, co si ani v nejšílenějším snu nedokázali představit… V něco, co jim převrátí život vzhůru nohama a co se jim rozhodně nebude líbit. Tato originální komedie divákům nabízí veselou cestu od bláznivého nedorozumění až k neobyčejně korektní totalitě. To vše za doprovodu těch největších českých a slovenských hitů uplynulých sedmdesáti let (Láska je láska; To se mi líbí; Zvonky štěstí; Ach, ta láska nebeská; Za svou pravdou stát).

Autor: Karel Janák
Režie: Lukáš Burian
Asistentka režie: Kamila Brhlíková
Světla a zvuk: Miroslav Ollé ml.
Kostýmy: Lucie Herejtová
Grafický design: Arbe
Produkce: Romana Goščíková & Divadlo Radka Brzobohatého
Hudba: Radim Genčev
Hudební nastudování: Matěj Voda, Petra Škorpíková
Choreografie: Andrea Straková, Charlotte Doubravová
Scéna: Jiří Kočerhán, Lukáš Burian
Stavba: Jan Šimáček, Vojtěch Řehák
Rekvizity a sledovací reflektor: Petr Žaloudek
Hrají: Jakub Slach, Ernesto Čekan, Milan Enčev, Anna Kulovaná/Charlotte Doubravová, Simona Postlerová/Romana Goščíková, Jan Fanta, Alžběta Fišerová

středa 20. 3. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky ČDB, ostatní - vstupné 590, 540, 490 Kč ** předprodej vstupenek od 19. 2.

st

20. 3. 2024

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme