Hledáte pronájem prostor pro školení, firemní akce, večírky, plesy či konference v Trutnově?

Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas (SCT) Vám ve svých prostorách nabízí vše potřebné.

UFFO je unikátní a exkluzivní polyfunkční sál, jenž je díky své variabilitě, modernímu prostředí a bezbariérovému přístupu vhodný pro pořádání nejrůznějších typů akcí. Od kulturních a společenských až po kongresy, konference, výstavy, školení, semináře a prezentační akce firem. UFFO disponuje sálem o celkové rozloze 848 m2, zrcadlovým sálem o rozloze 139 m2 a dvěma kavárnami o velikostech 103 m2. Díky své multifunkčnosti lze hlavní sál UFFA uspořádat v pěti základních variantách uspořádání sálu - divadlo, koncert, aréna, ples, kongres.
Zajištění technickým vybavením nejlepší kvality a profesionálním personálem je v UFFU samozřejmostí. Ze zvukové techniky je v UFFU k dispozici zvukový systém L-Acoustics, digitální mixážní pult DiGiCo, nejvyšší řada digitálních bezdrátových mikrofonů Shure včetně bohatého příslušenství, stejně tak množství odposlechových reproboxů, mikrofonů a dalšího příslušenství. Ze světelné techniky pak 120 stmívaných kanálů, více než 140 ks konvenčních světel, otočné hlavy zn. Martin a GLP, světelné pulty Avolites a MAlighting. Projekční vybavení zahrnuje projektory s výkonem do 10000 ANSI zn. Sanyo a Acer. Projekční plátna do rozměru 600x450 cm, videorežii a další příslušenství. UFFO se nachází přímo v centru města Trutnova v blízkosti obchodů, restaurací, kulturních památek, autobusového a vlakového nádraží. V UFFU je také možné parkovat v podzemních garážích.

Kongres Foto Milos Salek 11  Ples2 Ples4 Ples11 UFFO Foto Milos Salek 26

V Národním domě nabízí SCT pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí, předváděcích a prodejních akcí, kurzů, školení, přednášek a také nabízí prostory k podnikání. K dispozici jsou tyto prostory k pronájmu: Velký a Malý sál, Učebna č. 1, Učebna č. 2, Salonek, kanceláře a také restaurace za účelem provozování restaurace a baru. Budova se nachází v blízkosti centra města cca 7 minut pěšky. Před Národním domem je možnost celodenního parkování zdarma.

V kině Vesmír jsou po rozsáhlé rekonstrukci nově k pronájmu 2 kinosály. Kinosál Modrá Galaxie má kapacitu 252 míst + 4 místa pro imobilní, kinosál Červený trpaslík má kapacitu 36 míst + 3 místa pro imobilní. Dále foyer s kavárnou a horní předsálí s posezením. Prostory kina lze soukromě pronajmout k pořádání přednášek, školení, zábavných pořadů a dalších akcí, kinosály rovněž k soukromým projekcím. Kino se nachází v centru města a v blízkosti je velké parkoviště.
Kino Vesmír také nabízí možnost promítání reklamy na plátně, na LCD obrazovkách v prostorách kina a možnost digitální statické reklamy na LCD obrazovkách na plášti budovy kina.

 

Fotografie a plánky sálů

1. UFFO - kukátkové (divadelní) uspořádání

Plánky Kukátko, Kukátko koncert balkon.

Uffo Divadlo 1 Uffo Divadlo 2 Uffo Divadlo 3 Uffo Divadlo 4

 

2. UFFO - koncertní uspořádání

Plánky uspořádání Koncert přízemí, Kukátko koncert balkon

Uffo Koncert 1 Uffo Koncert 2 Uffo Koncert 3 Uffo Koncert 4

 

3. UFFO - plesové uspořádání

Plánky uspořádání Ples přízemí, Ples balkon

Uffo Ples 1 Uffo Ples 2 Uffo Ples 3 Uffo Ples 4 Uffo Ples 5 Uffo Ples 6 Uffo Ples 7

 

4. UFFO - kongresové uspořádání

Plánek uspořádání Kongres

Uffo Kongres 1 Uffo Kongres 2 Uffo Kongres 3 Uffo Kongres 4 Uffo Kongres 5 Uffo Kongres 6

 

5. UFFO - Galerie

Uffo Galerie 1 Uffo Galerie 2 Uffo Galerie 3 Uffo Galerie 4 Uffo Galerie 5 Uffo Galerie 6 Gallerie UFFO Obrazy Bazantova

 

6. UFFO - kavárny a foyer

Kavarna 1 Uffo Kavárna 2 Uffo Kavárna 3 Uffo Kavárna 4 Uffo Kavárna 5 Uffo Kavárna 6 Uffo Foyer 1 Uffo Foyer 2 

 

7. UFFO - zrcadlový sál - zkušebna

UFFO Zkusebna 1  UFFO Zkusebna 2  UFFO Zkusebna 3  UFFO Zkusebna 4  UFFO Zkusebna 5 UFFO Zkusebna 6  

 

8. kino Vesmír

IMG 2102 HDR IMG 2148 HDR IMG 2205 HDR IMG 2130

 

9. Národní dům

Narodni Dum Maly Sal Narodni Dum Velky Sal 3 Narodni Dum Velky sal 1 Narodni Dum Velky sal 2 Narodni Dum Salonek  

Ceník pronájmů

Rozměry a kapacity sálů

 

Kontakty

Pronájmy prostor UFFA a Národního domu 

Pronájmy prostor Kina Vesmír + promítání reklamy

Technické zajištění akcí

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme