pá 18.10.202418:00
Přidat do kalendáře:

ŽIVOT BEZ BOLESTI

YogFest Hor Trutnov
Ostatní akce, Přednáška
ŽIVOT BEZ BOLESTI
Zobrazit galerii

Přednáška Dr. Tomáše Rychnovského, Ph.D., zkušeného fyzioterapeuta, který se specializuje na léčbu lidské bolesti. Ve své praxi vychází z přesvědčení, že mysl a tělo jsou neoddělitelné, a věří, že mnoho fyzických bolestí pramení z psychických problémů.
Dr. Rychnovský učí, jak stabilizovat a rozhýbat páteř, zbavit se tělesné bolesti a předcházet jí. Klade důraz na nalezení rovnováhy mysli a těla a na zvládání stresu. Je spoluautorem knihy "Každá bolest má svou příčinu" a své metody aplikuje nejen na jednotlivce, ale také ve firmách, kde se věnuje tématům jako je stress management a hluboká stabilizace páteře.
Přednáška se zaměří na vztah mezi našimi myšlenkami a fyzickými bolestmi. Jaký bychom měli mít vztah sami se sebou, k našemu tělu i k naší psychice? Přijďte se dozvědět více o tom, jak propojení tělesného a duševního zdraví může přinést zdraví, radost a klidnou mysl.

Pořadatel: YogFest, z. s.
Spolupořadatel: UFFO

pátek 18. 10. ** UFFO hlavní sál ** 18:00 - 19:30 hodin ** vstupné v předprodeji 350 Kč, v den konání akce 390 Kč ** předprodej vstupenek od 10. 7.

Zvýhodněná vstupenka KOMBI zahrnuje vstup na přednášku ŽIVOT BEZ BOLESTI a celý sobotní festivalový program v Uffu.

Držitelé karet ZTP / ZTP/P mohou uplatit 50% slevu, a to na všechny vstupenky. Sleva lze uplatnit pouze na Inforecepci UFFO.