Vstupenky do kina

Prodej vstupenek

Prodej vstupenek na filmy promítané v kině Vesmír je zajištěn na pokladně kina. Ta je otevřena vždy půl hodiny před začátkem promítání, zajišťuje kromě prodeje vstupenek před filmovým představením rovněž předprodej vstupenek na filmy promítané v dalších dnech.

Informace

Pro informace k programu kina, vstupenkám a nákupu on-line volejte od 17:00 hodin telefonní číslo +420 739 471 380

Dětské vstupné

Dětské vstupné se vztahuje na dítě do 13 let včetně.

3D Brýle

V kině Vesmír lze zakoupit pasivní (bezbateriové) 3D brýle, které zůstávají kupujícímu. Lze je použít opakovaně. Prodej je zajištěn na pokladně kina Vesmír a on-line na /program/kino-vesmir/ při nákupu vstupenek k filmům ve 3D projekci. Doklad o zakoupení bude zaslán na e-mail, který kupující uvede při nákupu vstupenek. K vydání zakoupených brýlí je potřeba doložit tento doklad v kině na pokladně.Cena 1 ks 3D brýlí je 30 Kč.

Indukční smyčka – Pro lidi s naslouchátkem

Kino Vesmír je vybavené nově indukční smyčkou, dle vyhlášky MMR č.398/2009 sb., která stanoví, že prostory pro shromažďování 50 a více osob nebo každé ozvučení či překladatelský servis kin, divadel a sálů musí umožňovat indukční poslech pro nedoslýchavé osoby. Lidé se sluchovým handicapem si na svém sluchadle přepnou na systém indukční smyčky.

Díky tomu pak s pomocí komunikátoru slyší mnohem lépe zvukovou stopu.Sedadla s indukční smyčkou, která zesiluje zvukový signál do naslouchadel, jsou v pláncích sálů vyznačená písmenem N.

kino Vesmír - indukční smyčky

malý sál - indukční smyčka

velký sál - indukční smyčka